KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771012

nr 1277 1012

Vadim Markin

(f. 1960)

Oljemålning, Vadim Markin (f. 1960), blomsterstilleben. Olja på pannå, signerad. 50x75 cm

Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:05:41

Vadim Markin

Läs mer om Vadim Markin